RacerM

Forum de discuţii şi resurse pentru Racer.

masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet

Vald
    Vald
    Administrator
    Administrator

Numarul mesajelor : 900
    Varsta : 30
    Masina Preferata in joc : Cele reusite.
    Warn :
    masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet Right_bar_bleue

Reputatie : 38
    Puncte : 1558
    Data de inscriere : 21/08/2008

masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet Empty masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet

Mesaj Scris de Vald la data de Mar Aug 26, 2008 4:31 pm

salut!
    vreau sa va prezint mica si poate marea mea descoperire.
    azi am jucar racer si am luat un megan vs un fiat panda fiatul mergea incet 50-60 am apasat f5 si am cuplat tc/abs/asl si a am franat pana la 60 (fara sa vreau eu) si cand am apasat odata am putut merge mai repede.
    concluzie: daca am reusi sa decuplam f5 si la celelalte masini cred ca s-ar rezolva problema.
    astept pareri
    voinea_mario
    voinea_mario
    Verry old member
    Verry old member

Numarul mesajelor : 1276
    Varsta : 25
    Masina Preferata in joc : Logan
    Warn :
    masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet Right_bar_bleue

Reputatie : 4
    Puncte : 603
    Data de inscriere : 25/01/2008

masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet Empty Re: masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet

Mesaj Scris de voinea_mario la data de Mar Aug 26, 2008 6:43 pm

Nu cred ca se poate face asa ceva masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet 301655 Sad dar e buna parerea ta
    nova gtt
    nova gtt
    old member
    old member

Numarul mesajelor : 168
    Varsta : 24
    Masina Preferata in joc : DaCiA NoVa GTT
    Warn :

Reputatie : 2
    Puncte : 91
    Data de inscriere : 07/08/2008

masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet Empty Re: masinile care trebuie sa le intreci in racerm merg incet

Mesaj Scris de nova gtt la data de Mar Aug 26, 2008 7:01 pm

normal ca tea incetinit ca aveai viteza aia ca iti mergeau rotile in gol TC asta face

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Subiecte similare

-

Acum este: Mar Ian 28, 2020 12:23 am