RacerM

Forum de discuţii şi resurse pentru Racer.

Cel mai important lucru

Palanceanu
    New member
    New member

Numarul mesajelor : 6
    Varsta : 28
    Masina Preferata in joc : Chevrolet Van
    Warn :
    Cel mai important lucru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai important lucru Right_bar_bleue

Reputatie : 0
    Puncte : 0
    Data de inscriere : 30/09/2008

Cel mai important lucru Empty Cel mai important lucru

Mesaj Scris de Palanceanu la data de Joi Oct 02, 2008 12:57 pm

Cel mai important lucru ar fi:sa se creeze un nou software(fratele lui Tracked) care sa fie mai usor de folosit,mai logic nush.Sa poti sa importi direct in harta un model sub extensia 3ds ase vrl sau altceva.Fara sa mai te chinui cu alte lucruri grele cum ar fi cu tutorialul de pe racer.nl cu export ase care nu merge.Ar fi frumos sa existe un ptogram Game Import sau Create new track care sa ne permita mai usor sa creem o harta in 3d.Ar fi exceptional.Sau macar sa se uplodeze (naibii) un video de la Racer nl in care sa ne arate clar cum e cu export ase in racer/tracks/yourtrack/ase si creearea de dof in racer/tracks/yourtrack care sa iti apara concret in joc.Ma chinui de 1 an sa exportez un model in racer si NUUU niciun rzultat.Astfel vor aparea mult mai multe plansi interesante si frumosase.La multi le-ar fi mult mai usor sa creeze o plansa.As fi extrem de bucuros (sigur nu numai eu) sa vedem si nou un video "Racer create track with Tracked" pe youtube.Mama mia,as fi extrem de surprins.Doamne ajuta! Cel mai important lucru 14750

Ultima editare efectuata de catre Palanceanu in Joi Oct 02, 2008 1:02 pm, editata de 1 ori (Motiv : Nu putem creea noi trackuri.Nu stiu,daca altii au reusit bravo lor.Dar sa duca mai departe vestea reusitei lor si sa ne arate cum.Cel putin eu nu am inteles cum e cum nenorocitul ala de Tracked.Scuzatima dar nu ma pot abtine.:no:)
    voinea_mario
    voinea_mario
    Verry old member
    Verry old member

Numarul mesajelor : 1276
    Varsta : 25
    Masina Preferata in joc : Logan
    Warn :
    Cel mai important lucru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai important lucru Right_bar_bleue

Reputatie : 4
    Puncte : 603
    Data de inscriere : 25/01/2008

Cel mai important lucru Empty Re: Cel mai important lucru

Mesaj Scris de voinea_mario la data de Vin Oct 03, 2008 8:53 pm

Da ca bine zici si rog pe cei care stiu sa converteasca sa faca un video scurt cu ce trb sa faci sa convertesti

Acum este: Mar Ian 28, 2020 3:01 pm