RacerM

Forum de discuții și resurse pentru Racer.

problema la rularea jocului.

Distribuiți
    Cristi92
    New member
    New member

Numarul mesajelor : 47
    Varsta : 25
    Masina Preferata in joc : Corvette/Mustang/Oltcit
    Warn :
    0 / 1000 / 100

Reputatie : 0
    Puncte : 0
    Data de inscriere : 23/06/2008

problema la rularea jocului.

Mesaj Scris de Cristi92 la data de Mier Oct 08, 2008 9:22 pm

salutare Smile , am si eu o mica problema legata de racer . Acum vreo 2 saptamani a inceput sa-mi dea eroare cu Don't Send., am incercat aproape toate versiunile si niciun rezultat. pur si simplu nu a mai mers. bun , am reinstalat windows-ul , am rulat vcredistX86 ala sau cum ii zice, am instalat iar racer 057.. si de data aceasta , cand vreau sa aleg o masina sau sa fac o cursa ma da afara din joc (apare extrem de greu meniul , ala cu Host, Join, Tracks , Cars etc. ), cateodata dand cu Don't Send. si din nou.. aceeasi faza.. am incercat nu stiu cate versiuni si tot nu merge. nu stiu ce naiba sa mai fac.. de la ce sa fie? de la calculator? ca inainte sa "cedeze" a mers foarte bine, masini multe , harti de toate. Pur si simplu intr-o zi a incetat sa functioneze normal . Ma poate ajuta cineva ? Multumesc mult cheers

Mentionez : AMD Athlon 2600+ 2ghz , 1,5 gb RAM , ati radeon 9550 256 mb.
    voinea_mario
    Verry old member
    Verry old member

Numarul mesajelor : 1276
    Varsta : 22
    Masina Preferata in joc : Logan
    Warn :
    0 / 1000 / 100

Reputatie : 4
    Puncte : 603
    Data de inscriere : 25/01/2008

Re: problema la rularea jocului.

Mesaj Scris de voinea_mario la data de Joi Oct 09, 2008 1:38 pm

Daca ai versiunile mai noi asa iti face de la calculator cu intrarea meniului greu
    eu am amd x2 dual 3600+ 2.01GHz Nvidia 7100gs 1 gb ram si cam asa imi fac si mie versiuniile noi....incearca tot versiunea veche cu masini dupa racerm poate iti va merge din nou...
    Cristi92
    New member
    New member

Numarul mesajelor : 47
    Varsta : 25
    Masina Preferata in joc : Corvette/Mustang/Oltcit
    Warn :
    0 / 1000 / 100

Reputatie : 0
    Puncte : 0
    Data de inscriere : 23/06/2008

Mesaj Scris de Cristi92 la data de Joi Oct 09, 2008 4:37 pm

descarc acuma versiunea cu masini de pe forum . am incercat din nou cateva versiuni vechi si noi dar niciun rezultat , cu exceptia versiunii 0.5.0 , aceea cu instalare, setup d-ala. bineinteles ca tot greu mergea, dar cel putin am reusit sa intru pe harta cu masina si ... se misca jocul cu 0,190 fps lol! . sper sa mearga versiunea de pe forum , daca nu reinstalez din nou windows-ul, si daca iar nu merge (Doamne fereste) arunc pc-ul pe geam Laughing Laughing

Va salut .

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mier Dec 13, 2017 9:11 am